فروشگاه

شرکت لیدوپارس با نیازسنجی و تحلیل فضاهای کسب و کار در صنعت برق، برای نیاز های اساسی و کاربردی این صنعت دوره های تخصصی مورد نیازی ارائه می دهد.

دوره های آموزشی در زمینه نرم افزارهای Digsilent، Matlab، Emtp، PVsyst و … برگزار شده است. دوره های جدید لیدوپارس از تابستان ۹۶ شروع بکار کرده و اطلاع رسانی های لازم صورت می گیرد. دوره سه روزه طراحی و مدلسازی نیروگاه های خورشیدی با نرم افزارهای مختلف و دوره سه روزه اموزش کاربردی دیگسایلنت به زودی برگزار می شود.

 

دوره تخصصی سه روزه طراحی و مدلسازی نیروگاه های خورشیدی توسط شرکت لیدوپارس در تهران (میدان انقلاب) برگزار می شود. در این دوره به صورت تخصصی پکیج کامل طراحی و شبیه سازی نیروگاه های خورشیدی آموزش داده خواهد شد. این دوره که بر اساس نیازهای فعلی صنعت خورشیدی در حال پیاده سازی است می تواند تمام نیازهای نرم افزاری در حوزه براوردهای اقتصادی، طراحی فنی سیستم خورشیدی چه مدل های کوچک و چه مدل های بزرگ، مباحث تخصصی مربوط به سایه اندازی و تحلیل مناسب زمین احداث، ایجاد نقشه احداث و مدلسازی های تخصصی و گرافیکی برای ارائه در طرح های توجیهی، انجام مطالعات مربوط به جایابی و اتصال این نیروگاه ها به شبکه برق، بررسی مسائل حفاظتی و پخش بار و… را پاسخ دهد.

توضیحات تکمیلی و ثبت نام در دوره از طریق لینک زیر

 

دوره طراحی و مدلسازی نیروگاه های خورشیدی

 

 

 

 

دوره تخصصی دو روزه آموزش کاربردی نرم افزار دیگسایلنت توسط شرکت لیدوپارس در تهران برگزار می شود. این دوره به مدت دو روزه (۱۶ ساعت) برنامه ریزی شده است که شامل معرفی کلی نرم ­افزار و توابع آن می باشد. با توجه به تخصصی بودن دوره مناسب برای کابردهای فنی و واقعی در شبکه و همچنین مناسب دانشجویانی است که می خواهند از این نرم افزار بصورت کاربردی استفاده کرده و با دیتاهای واقعی به مدلسازی و شبیه سازی پروژه های خود بپردازند. در دوره سعی می شود تا با مروری سریع بر مقدمات و آشنایی با نرم افزار به معرفی ابزارهای اصلی مورد نیاز در شبیه سازی ها با ذکر مثال های واقعی پرداخته شود.

توضیحات تکمیلی و ثبت نام در دوره از طریق لینک زیر

 

دوره آموزش کاربردی نرم افزار دیگسایلنت 

 

 

 

 

 

برای اطلاع از جدیدترین دوره آموزشی ما از لینک زیر اقدام نمایید:

اعلام تمایل برای حضور در دوره های آتی
در صورت تمایل به اطلاع رسانی دوره ها و سمینارهای دیگر از طریق گزینه روبه رو مشخصات ارتباطی خود را ارسال نمایید.
تمامی حقوق برای سایت لیدوپارس محفوظ می باشد. پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطی شرکت لیدوپارس