مشاوره، اجرا و نصب نیروگاه های خورشیدی

شرکت لیدوپارس با تجربه مشاوره، تامین تجهیزات و اجرای نیروگاه های مختلف در کشور می تواند راهکارهای فنی-اقتصادی مطلوبی را برای اجرای پروژه های جدید ارائه نماید. لیدوپارس بعنوان برند برتر آموزش های خورشیدی ایران، ضمن برگزاری بزرگترین همایش های خورشیدی ایران با نگاهی دانشی به مقوله اجرا و نصب نیروگاه های خورشیدی، بصورت تخصصی به اجرای نیروگاه های خورشیدی می پردازد.

لیدوپارس سابقه طراحی و نصب بیش از ۸۰۰ کیلووات نیروگاه خورشیدی انشعابی و دو نیروگاه ۱٫۲ مگاواتی و ۷ مگاواتی را در پرونده خود دارد. بسیاری از شرکت ها و افراد فعال در حوزه خورشیدی، لیدوپارس و تیم تخصصی آن را بعنوان مشاوری قابل اعتماد در کنار خود داشته اند و تاکنون در بیش از ۱۰ نیروگاه دیگر ایران از تجارب این شرکت استفاده شده است. لیدوپارس طرح توجیهی برای بیش از یکصد مگاوات نیروگاه خورشیدی را اجرا کرده است و مجوز خرید تضمینی برق برای بیش از ۸۰ مگاوات را برعهده داشته است. علاوه بر این تاکنون در تامین تجهیزات بیش از ۳۰ نیروگاه دیگر مشارکت داشته است.

لیدوپارس به فراخور نیاز با بهره گیری از افراد باتجربه در حوزه های مختلف، مشاوره های مورد نیاز در زمینه های زیر را انجام می دهد:

  • برآورد اقتصادی و مطالعات مربوط به طرح توجیهی اقتصادی و سرمایه گذاری
  • مدلسازی نیروگاه، طرح فنی، طرح اتصال به شبکه و لیست تجهیزات مورد نیاز
  • تامین تجهیزات بر اساس استانداردها و تست و بررسی آنها
  • مشاوره اخذ مجوز خرید تضمینی برق PPA
  • طراحی الکتریکال و حفاظتی نیروگاه های خورشیدی

ن

ت

تمامی حقوق برای سایت لیدوپارس محفوظ می باشد. پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطی شرکت لیدوپارس