جدید: دوره دو روزه آموزش عملی نیروگاه های خورشیدی در تاریخ ۴ و ۵ مرداد ۹۷ شامل آموزش کاربردی و نصب و مونتاژ عملی نیروگاه خورشیدی کیلوواتی در اندازه واقعی و به دو صورت متصل به شبکه و منفصل از شبکه برگزار می شود. برای ثبت نام در دوره از لینک زیر اقدام نمایید:

دوره آموزش عملی نیروگاه های خورشیدی با نصب نیروگاه واقعی کیلوواتی

 

 

جدید: دوره دو روزه کارآفرینی، بازاریابی و فروش سیستم های خورشیدی در تاریخ ۲۳ و ۲۴ خرداد ۹۷ شامل آموزش انواع سیستمها، تجهیزات و قیمت ها، الزامات طراحی و نصب، طرح توجیهی، تحلیل اقتصادی و براورد هزینه، تامین تجهیزات، انواع قراردادها، استانداردها و قوانین احداث، قیمت خریدها و جزئیات قرارداد، بازاریابی سیستم های خورشیدی، فروش و مدیریت مشتری، تحلیل بازار و بازارسازی و … برگزار می شود. برای ثبت نام در دوره از لینک زیر اقدام نمایید:

دوره دو روزه کارآفرینی، بازاریابی و فروش سیستم های خورشیدی


دوره های تخصصی

شرکت لیدوپارس با نیازسنجی و تحلیل فضاهای کسب و کار در صنعت برق، برای نیاز های اساسی و کاربردی این صنعت دوره های تخصصی مورد نیازی ارائه می دهد. تاکنون چندین دوره مختلف در حوزه های مختلف برگزار نموده و دوره های جدیدی در شرف برگزاری دارد.


سمینارهای کشوری

لیدوپارس علاوه بر برگزاری دوره های تخصصی در صنعت برق، هر ساله چندین همایش و سمینار بزرگ کشوری برگزار می کند. رویدادهایی که همگی بر اساس نیازهای تخصصی این صنعت برنامه ریزی شده و همگی با استقبال های خوبی مواجه شده اند.


 

عضویت در تلگرام
با عضویت در کانال تلگرامی ما از جدیدترین اخبار و اطلاعیه های ما مطلع خواهید شد.

 

 

تمامی حقوق برای سایت لیدوپارس محفوظ می باشد. پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطی شرکت لیدوپارس