درباره ما

شرکت لیدوپارس با هدف مشاوره، طراحی و احداث پروژه های مختلف برقی ایجاد شد و در گام نخست به صورت ویژه در حوزه انرژی های تجدیدپذیر شروع به فعالیت کرد. لیدوپارس سابقه طراحی و نصب بیش از ۸۰۰ کیلووات نیروگاه خورشیدی انشعابی و دو نیروگاه ۱٫۲ مگاواتی و ۷ مگاواتی را در پرونده خود دارد.

این شرکت بعنوان برند برتر آموزش های تخصصی در صنعت برق به ویژه در حوزه نیروگاه های خورشیدی شناخته شده است.

لیدوپارس فعالیت های خود را در حوزه برگزاری دوره های تخصصی آموزشی ادامه داده است و در حال توسعه کسب و کارخود در خدمات فنی مهندسی در صنعت برق است.

تیم اجرائی لیدوپارس متشکل از مهندسان باتجربه و فارغ التحصیل از دانشگاه های معتبر سراسری ایران بوده که با نگاهی دانش پایه به مسائل تخصصی می پردازند. علاوه بر اجرای مستقیم پروژه های مختلف، ده ها شرکت از خدمات مشاوره ای لیدوپارس بهره برده اند.

لیدوپارس طرح توجیهی برای بیش از یکصد مگاوات نیروگاه خورشیدی را اجرا کرده است و مجوز خرید تضمینی برق برای بیش از ۸۰ مگاوات را برعهده داشته است. علاوه بر این تاکنون در تامین تجهیزات بیش از ۳۰ نیروگاه دیگر مشارکت داشته است.

در زمینه آموزش نیز بیش از ۱۵۰۰ نفر از خدمات اموزشی لیدوپارس استفاده کرده و محصولات اموزشی این شرکت تاکنون بیش از ۲۵۰۰ بار خرید شده اند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تمامی حقوق برای سایت لیدوپارس محفوظ می باشد. پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطی شرکت لیدوپارس