وبینار شستشوی پنلهای خورشیدی – تاریخ برگزاری شنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۸ الی ۲۰

هزینه ثبت نام در وبینار ۲۰۰ هزار تومان – هزینه صدور سرتیفیکت آنلاین ۱۰۰ هزار تومان

ارتباط با ما

لطفا این صفحه را تا انتها مطالعه نمایید و در صورت نیاز به توضیحات تکمیلی با شماره ۰۹۱۲۸۹۹۱۴۳۰ ویا ۰۲۱۷۱۰۵۷۱۳۱ تماس بگیرید.

ن

نشاني: تهران؛ صادقیه، آیت اله کاشانی، نبش مهران، ساختمان مهران

موضوعات وبینار

  1. معرفی روشهای مختلف اتومات و دستی تمیزکاری پنلهای خورشیدی
  2. آشنایی با استانداردهای شستشوی پنلهای خورشیدی تر و خشک
  3. بررسی هزینه های تمیزکاری نیروگاههای خورشیدی بزرگ و کوچک
  4. تشخیص زمان مناسب شستشوی پنلهای خورشیدی
  5. کیفیت آب مورد استفاده در تمیزکاری و میزان آب مصرفی
  6. پروتکل تمیزکاری پنلهای خورشیدی و رعایت اصول حفاظتی
  7. ایمنی و خطرات ناشی از شوک الکتریکی در هنگام شستشو

فایل ضبط شده وبینار + فایل pdf پاورپوینت ارائه شده برای ثبت نام کننده ها بعد از وبینار ارسال خواهد شد.

بعد از پرداخت و تکمیل فرم ثبت نام، یوزر و پسورد برای شما ارسال می گردد. برگزاری وبینار از طریق پلتفرم ادوبی کانکت انجام می شود. لینک نرم افزار با توضیحات نصب برای شما پیامک می گردد. ادوبی کانکت مثل کلاس درس بوده و امکان پرسش و پاسخ برای همه فراهم است و تصویر استاد، تخته و … قابل مشاهده است.

شرایط برگزاری وبینار:

۱- وبینار و فیلم های فایلهای ضبط شده وبینار و فایلهای ارسالی صرفا برای استفاده شخصی شرکت کننده هاست. به اشتراک گذاری آنها با دیگران غیرقانونی و غیر شرعی میباشد. در صورت اشتراک گذاری، لیدوپارس حق پیگیری قانونی خواهد داشت.

۲- افرادی که تمایل به دریافت سرتیفکیت وبینار را دارند موقع ثبت نام تیک گزینه صدور سرتیفیکت آنلاین را انتخاب کنند تا هزینه آن پرداخت شود. این سرتیفیکت بصورت الکترونیکی (فایل pdf) ارسال می گردد.

۳-در صورت انصراف از حضور در وبینار تا یک روز قبل از دوره، هزینه عودت داده شده یا قابل استفاده برای وبینارهای بعدی است.

۴-به افرادی که در سه وبینار ما حاضر شوند یک وبینار رایگان تعلق می گیرند.

۵- نیم ساعت قبل از شروع وبینار، کلاس باز می شود تا تست ورود ثبت نام کننده ها فراهم باشد. لینک فایل نصبی نرم افزار و توضیحات ورود برای شما پیامک می گردد.

۶- در انتهای وبینار امکان پرسش و پاسخ وجود دارد.

۷-هزینه اخذ شده در مقابل آموزشهای ارائه شده ناچیز است و صرفا برای اینکه آمار شرکت کننده ها را داشته باشیم چنین هزینه ای اخذ می گردد. اگر کسی در پرداخت همین هزینه مشکل دارد به ما اطلاع دهد.

۸- همه ارتباطات ما با شما از طریق همین صفحه و یا پیامک بوده و امکان ارسال اطلاعات در هیچ اپلیکیشن داخلی و خارجی مثل واتساپ یا ایتا و بله و …. وجود ندارد.

توجه: ثبت نام در وبینار به معنی پذیرش شرایط فوق است

زمان باقیمانده تا پایان ثبت نام

0ساعت0دقیقه0ثانیه
نمونه سرتیفیکت قابل ارائه در زیر
برگزار کننده دوره:

لیدوپارس بعنوان طراح و مجری احداث نیروگاههای خورشیدی مختلف در کشور و برند برتر آموزشهای خورشیدی ایران، مجهزترین و بزرگترین کارگاه خورشیدی ایران و منطقه را راه اندازی کرده است. علاوه بر متقاضیان داخلی گروههایی از کشورهای عراق، ترکیه، عمان، افغانستان، امارات و… در این دوره ها شرکت کرده اند. لیدوپارس بیش از ۱۴۰ کارگاه تخصصی مختلف خورشیدی را در چندسال گذشته برگزار کرده و فقط در کارگاههای عملی بیش از ۱۵۰۰ نفر شرکت کرده اند. لیدوپارس بعنوان شرکت فناور در زمینه انرژیهای تجدیدپذیر در پژوهشگاه نیرو مستقر شده و پروژه راه اندازی پلتفرم سرمایه گذاری هوشمند در انرژیهای تجدیدپذیر را مدیریت می کند. مشاوره و طراحی نیروگاه ۱۰۰ مگاواتی حامی، مشاور (نظارت روی طراحی و نصب) نیروگاه ۱۰ مگاواتی سمنان پویا انرژی، مجری نصب نیروگاه ۱٫۳ مگاواتی کهریزک و… از جمله پروژه های بزرگ نیروگاهی لیدوپارس است.

پکیج های تکمیلی

در صورت تمایل به تهیه پکیج های آموزشی تکمیلی نیروگاههای خورشیدی می توانید روی عناوین زیر کلیک نمایید:

پکیج توجیه اقتصادی نیروگاه های خورشیدی تا ۲۰۰ کیلووات + اکسل محاسبات اقتصادی