محورهای فعالیت شرکت لیدوپارس

 • طراحی و نصب نیروگاههای خورشیدی بزرگ (سرمایه گذاری های میلیاردی) و انجام خدمات مشاوره ای شامل اخذمجوز PPA، طرح توجیهی اقتصادی، طرح اتصال به شبکه برق، طراحی مهندسی و…
 • احداث نیروگاه های انشعابی (خانگی) برای فروش برق به شبکه
 • احداث نیروگاههای خورشیدی آفگرید (تامین برق موردنیاز خود بدون نیاز به شبکه برق)
 • پمپ آب خورشیدی برای مصارف کشاورزی و باغات و…
 • تامین تجهیزات و فروش تجهیزات خورشیدی
 • آموزشهای تخصصی و حرفه ای در حوزه خورشیدی
  ن
مروری سریع بر سوابق اجرایی لیدوپارس:

لیدوپارس دارای سابقه احداث بیش از ۳ مگاوات نیروگاه خورشیدی انشعابی (بیش از ۴۰ نیروگاه کوچک و متوسط) بوده و چهار نیروگاه خورشیدی بزرگ در دست اجرا دارد. این شرکت به بیش از ۳۰ نیروگاه دیگر خورشیدی ایران در زمینه اخذمجوز PPA، طراحی مهندسی نیروگاه، تامین تجهیزات، مطالعات طرح اتصال به شبکه، طرح توجیهی اقتصادی و… مشاوره های فنی مهندسی ارائه کرده است. همچنین سه پروژه طراحی و احداث نیروگاه های خورشیدی در کشورهای عراق و استرالیا را عهده دار بوده است. دهها نیروگاه خورشیدی آفگرید و پمپ آب های خورشیدی در سراسر کشور اجرا نموده است.

لیدوپارس هرساله بزرگترین همایش نیروگاههای خورشیدی ایران را برگزار می کند (برگزاری ۴ دوره در ۴ سال گذشته با حضور بیش از ۱۶۰۰ نفر) و تاکنون بیش از ۸۰ دوره تخصصی حرفه ای در زمینه نیروگاه های خورشیدی در کشور برگزار کرده است. این شرکت بزرگترین و کاملترین کارگاه سولار ایران را در تهران راه اندازی کرده است.

ن

 

تماس با ما:

برای اطلاع از قیمت ها و شرایط همکاری در هر کدام از زمینه های فوق می توانید با شماره ۸۸۹۸۳۸۶۶-۰۲۱ داخلی ۱۰۴ تماس بگیرید. در خارج ساعات اداری می توانید فرم پایین صفحه را تکمیل نمایید تا در اولین فرصت همکاران ما با شما تماس بگیرند.

شماره فکس: ۰۲۱۸۹۷۷۷۴۰۰  ایمیل: lidopars@gmail.com

در صورت تمایل فرم زیر را تکمیل نمایید تا همکاران ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند. پر کردن قسمت های ستاره دار الزامی است

ب
کتاب های کاربردی:

کتاب های زیر برای آشنایی کامل و صحیح در خصوص نیروگاه های خورشیدی پیشنهاد می شود. این کتاب ها به زبانی ساده و دقیق تدوین شده اند و پرفروشترین کتاب های حوزه سولار ایران هستند. در این کتاب ها به صدها سوالی که متقاضیان و سرمایه گذاران قبلی داشته اند به صورت کامل و دقیق پاسخ داده شده است:

 1. کتاب راهنمای سرمایه گذاری و احداث نیروگاههای خورشیدی در ایران (کلیک نمایید)
 2.  کتاب طراحی نیروگاه خورشیدی منفصل از شبکه یا آفگرید برای تامین کل برق مصرفی از خورشید (کلیک نمایید)
 3. کتاب محاسبه درآمد نیروگاههای خورشیدی در ایران (کلیک نمایید)
 4. کتاب آموزش نرم افزار مدلسازی نیروگاه های خورشیدی  PVsyst (کلیک نمایید)

ن